۵ دقیقه
هزینه جراحی لیفت سانترال لب

هزینه سانترال لب در سال 1402

آنچه می خوانید...

آیا از هزینه های سانترال لب اطلاع دارید؟ هزینه لیفت سانترال لب یکی از مواردی است که خیلی از مراجعان در نظر دارند. بنابراین در این مقاله قصد داریدم به مواردی که روی این مورد تاثیر می گذارد تحقیق کنیم و به شما هر آنچه لازم است در این خصوص بدانید را بگوییم. جراحی لیفت سانترال لب یکی از روش های افزایش حجم لب به صورت طبیعی و همچنین بزرگ کردن آن است.

هزینه جراحی زیبایی

لیفت سانترال لب ارزان

به دنبال لیفت سانترال لب ارزان نباشید. جراحی های زیبایی از جمله اقداماتی است که لازم است در آن دقت و توجه کافی را داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است پشیمان شوید. بنابراین برای انتخاب بهترین دکتر جراحی لیفت سانترال لب ابتدا نمونه کارها را مشاهده کنید.

در صورتی که نتیجه اقدامات جراحی رضایت بخش نباید، برای اصلاح لازم است هزینه های بیشتری کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شوذ. بنابراین در انتخاب بهترین جراح لیفت سانترال لب دقت کنید.

مشاهده نمونه کارهای لیفت سانترال لب دکتر کیانا کیا

برجسته کردن لب دکتر کیانا کیا
حجیم سازی لب با فیلر لب

هزینه جراحی لیفت سانترال لب به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه جراحی لیفت سانترال لب حدودا به چه مواردی بستگی دارد؟ هزینه های حدودی آن ممکن است به مواردی من جمله موارد ذکر شده در زیر بستگی داشته باشد:

شیوه انجام جراحی

گاهی اوقات در حین جراحی از تکنولوژی های جدید استفاده می شود این مورد ممکن است بر قیمت جراحی تاثیر داشته باشد. از جمله آن می توان به سانترال لب با لیزر اشاره کرد. در این تکنیک برش های لازم به کمک لیزر ایجاد می شود.

کلینیکی که در آن لیفت سانترال لب می کنید

در کدام کلینیک لیفت سانترال لب می کنید؟ هزینه ممکن است نسبت به تجهیزات و امکانات کلینیکی که در آن جراحی می کنید، متفاوت باشد. چرا که بخشی از هزینه ها شامل هزینه های کلینیک و تنها بخشی از آن دستمزد جراح و تیم پزشکی خواهد بود.

انتخاب بهترین جراح لیفت سانترال لب

پیش چه کسی جراحی  می کنید این مورد نیز یکی از اصلی ترین موارد تاثیر گذار بر روی قیمت و هزینه لیفت سانترال لب به شمار می رود. گاهی افراد گمان می کنند به دلیل هزینه های بالا نمی توانند به بهترین جراح لیفت سانترال لب در تهران مراجعه کنند. در صورتی که بهترین جراح با هزینه های مناسب جراحی همه نکات لازم در این خصوص را در نظر می گیرد.

نمونه کار تزریق فیلر لب

آیا نتیجه سانترال لب به هزینه ای که می کنید بستگی دارد؟

خیلی مهم است فارغ از قیمت لیفت سانترال لب به این نکته فکر کنید که بهترین جرح را انتخاب کنید. در دهله دوم در نظر داشته باشید جراحی را انتخاب کنید که هزینه های آن مناسب است. فقط در این صورت است که خواهید توانست نتیجه مناسبی از این جراحی کسب کنید. در غیر این صورت، ریسک جراحی زیبایی شما بالا می رود. بنابراین برای در امان ماندن از عوارض جراحی لیفت سانترال لب این موارد را در نظر داشته باشید.

آیا بیمه هزینه لیفت سانترال لب را قبول می کند؟

از آنجایی که این مورد یک جراحی زبایی به حساب می آید، بیمه تامین اجتماعی و سایر بیمه ها هزینه آن را تقبل نمی کنند. به همین دلیل کل هزینه بر عهده خود فرد می باشد. بنابراین بیمه هزینه لیفت سانترال لب را قبول نخواهد کرد. اما برخی مراکز قبول می کنند این مورد را به صورت قسطی انجام دهند.

سخن آخر

هزینه لیفت سانترال لب به خیلی از موارد بستگی دارد. اما یکی از اصلی ترین مواردی که بر قیمت لیف ت سانترال لب تتاثیر می گذارد، انتخخاب جراح مناسب است. انتخاب جراحی که نمونه کارهای موفق و قیمت مناسبی در این زمینه داشته باشد.

دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن جراح پلاستیک صورت و بینی فارغ التحصیل دکتری عمومی پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر کیانا کیا دارای چندین سال سابقه موفق در زمینه جراحی بینی، صورت و پلاستیک می باشد و همچنین عضو کلینیک فوق تخصصی سینا در آلمان و ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *