۵ دقیقه
نتیجه رینوپلاستی ناموفق

درصد موفقیت و رضایت پس از جراحی زیبایی بینی

آنچه می خوانید...

درصد موفقیت و رضایت پس از جراحی بینی چقدر است؟ بیشتر متقاضیان رینوپلاستی می خواهند بدانند که این جراحی چقدر چهره آن ها را تغییر می دهد؟ ایا انتخاب بهترینت جراح بینی در تهران در این مورد موثر است؟ آیا عملبینی آن ها موفق بوده؟ اگر قصد انجام جراحی زیبای بینی را دارید و از نتیجه پس از جراحی نگران هستید، یا دردوران نقاهت پس از جراحی زیبایی بینی هستید، به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را بخوانید.

چند درصد از رینوپلاستی های حال حاضر در ایران موفقیت آمیز است؟

با پیشرفت علم پزشکی، بسیاری از جراحی های زیبایی بینی موفقیت آمیز است. اما برای انجام آن لازم است به یک جراح و متخصص معتبر مراحعه کنید. چرا که در غیر این صورت ممکن است شما دچار عوارضی در زیبایی بینی شوید که به سختی قابل جبران است و در این صورت مجبور به انجام جراحی ترمیم بینی شوید.

رضایت جراحی بینی

نشانه های جراحی بینی ناموفق چیست؟

شاید پس از انجام رینوپلاستی حس کنید جراحی بینی شما ناموفق بوده است. نشانه های جراحی بینی ناموفق چیست؟

چه مواردی احتمال شکست در جراحی زیبایی بینی را بالا می برد؟

  • انتخاب نامناسب جراح بینی کاربلد در تهران
  • عدم پیروی از توصیه های پزشک جراح مبنی بر نوع جراحی
  • انتخاب سبک اشتباه در رینوپلاستی نامناسب با فرم و ساختار کلی صورت
  • وارد شدن ضربه به بینی پس از جراحی
  • ساختار ضخیم و نامناسب بینی قبل از جراحی

موارد ذکر شده در بالا ریسک جراحی زیبایی بینی را بالا می بد. به همین دلیل لازم است با انتخاب های مناسب قبل از جراحی زیبایی بینی ریسک این جراحی را به میزان مناسب کاهش داد.

آیا ورم بینی نتیجه یک جراحی ناموفق است؟

اول از همه باید بدانید یکی از مواردی که همواره متقاضیان به آن اعتراض می کنند، ورم بینی بعد از جراحی است که تقریبا برای همه متقاضیان رینوپلاستی ایجاد می شود. اما نشانه جراحی بینی ناموفق نیست. این ورم از بینی می رود همچنین با تزریق کورتون به بینی قابل کنترل است.

نتیجه جراحی زیبایی بینی حداقل یکسال پس از جراحی اولیه مشخص خواهد شد، در این یکسال هیچ جراحی ترمیمی بینی برای شما انجام نخواهد شد.

آیا موفقیت همه بیماران از نتیجه رینوپلاستی قطعی است؟

برخی از بینی ها نظیر بینی های گوشتی و یا بینی هایی که خیلی غضزوفی هستند، ممکن است نتیجه 100 درصدی نداشته باشند. به این منظور که بینی متقاضی مشابه مدلی که مد نظر اوست نشود. این مورد تا حدی قبل از جراحی قابل تشخیص است. بنابراین جراح بینی بیی هر کس را متناسب با صورت وی جراحی می کند. اما برخی از افراد گمتن می کنند به دلیل آنکخه بینی آن ها مشابه مدل نشده، درواقع جراحی بینی شکست خورده است.در صورتی که اینطور نیست. جلسه مشاوره قبل از جراحی به شما کمک می کند درباره انتظارات واقع بینانه و نتیجحه جراحی پس از رینوپلاستی خود بیشتر بدانید.

چگونه متوجه شویم نتیجه جراحی زیبایی بینی موفق نبوده؟

با اینکه تورم بینی حدود یکسال پس از جراحی از بین می رود، ممکن است آن زمان به این مورد شک کنید که جراحی بیی شما موفق نبوده است.  این زمان باید به نشانه های زیر دقت کنید:

  • پهن بون پره های بینی پس از جراحی
  • نامتقارن بودن سوراخ های بینی پس از جراحی
  • فرو رفتگی و عدم تقارن در پره های بینی
  • کلوملای کشیده شده در بینی

با اینکه انتخاب جراح کاربلد خیلی در نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر گذاز است اما موارد و مراقبت های پس از جراحی نیز در نیتجه جراحی تاثیر به سزایی دارد. به همین دلیل است که گفته می شود این مراقبت ها را جدی بگیرید تا رضایت از نتیجه جراحی بینی خود داشته باشید.

جراحی بینی موفق چه ویژگی هایی دارد؟

در جراحی بینی موفق بینی پس از چندین سال هم دفرمه نمی شود. جراحی های زیبایی بینی سبک بینی متناسب با فرم صورت برای فرد ایجاد یمی کند. که نتیجه این جراحی می تواند تا سال های زیباد باقی بمانید.

همچنین در صورت دفرمه شدن بینی، جراحی پس از سال ها، تحت عنوان جراحی ترمیمی بینی برای رفع افتادگی بینی تکرار می شود.

نتیجه جراحی بینی موفق در تهران

نمونه کار جراحی بینی موفق را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

رینوپلاستی برداشتن قوز بینی
نمونه کار جراحی بینی نیمه فانتزی دخترانه
نمونه کار جراحی بینی گوشتی دخترانه

نارضایتی از جراحی زیبایی بینی

متاسفانه برخی از مراجعان با انتخاب جراح بینی نامناسب، عوارضی را به جان می خرند که نتیجه آن می توان جبران ناپذیر باشد. عدم رعایت استانداردهای لازم در جراحی زیبایی بینی ممکن است شامل ایجاد مشکلات تنفسی و دیگر مشکلات جبران ناپذیر در فرد شود.

موفقیت جراحی بینی >> متاسفانه برخی از جراحان زیبایی بینی با نام جراحی بینی عروسکی، به حذف برخی از بخش های اصلی بینی می پردازند. صحبت های دکتر کیانا کیا را در اینباره بشنوید.

سخن آخر

یکی از مواردی که بر روی جراحی بینی تاثیر گذاراست، انتخاب جراح بینی مناسب است. نتسجه جراحی بینی حداقل پس از یکسال مشخص می شود. بنابراین تا آن زمان نمی توان درمورد نتیجه آن نظر داد. عدم برخی از مراقبت های لازم نظیر ضربه به بینی پس از جراحی در نتیجه رینوپلاستی تاثیر گذار است. بنابراین برای رضایت از نتیجه جراحی بینی باید همه این موارد را در نظر بگیرید.

دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن جراح پلاستیک صورت و بینی فارغ التحصیل دکتری عمومی پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر کیانا کیا دارای چندین سال سابقه موفق در زمینه جراحی بینی، صورت و پلاستیک می باشد و همچنین عضو کلینیک فوق تخصصی سینا در آلمان و ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *