۷ دقیقه
رینوپلاستی بینی آقایان

جراحی بینی مردانه طبیعی یا فانتزی؟

آنچه می خوانید...

جراحی بینی مردانه چگونه انجام می شود؟ نتیجه رینوپلاستی در جراحی بینی مردانه به چه صورت است؟ چگونه استاندارد های بینی مردانه در جراحی رعایت می شود؟ بهترین جراحان ربنوپلاستی می دانند تکنیک های جراحی بینی مردانه ممکن است کمی متفاوت باشد. بنابراین مراجعه به جراح خوب از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله با ما همراه باشید تا علاوه بر دانستنی های جراحی بینی به موارد زیر نیز بیشتر آگاه شوید.

 • جراحی بینی طبیعی مردانه
 • عمل بینی استخوانی مردانه
 • عمل بینی گوشتی مردانه
 • عمل بینی فانتزی مرانه

استاندارد بینی مردانه را بشناسید

با اینکه اصل جراحی زیبایی بینی یکسان است اما استاندارد های بینی مردان با زنان متفاوت است. بنابراین بهترین جراح زیبایی بینی مردانه باید همه این موارد را در نظر بگیرد تا بهترین نتیجه از رینوپلاستی حاصل شود. بینی زیبای مردانه بینی است که در طی جراحی استاندارد های لازم برای آن در نظر گرفته شده باشد. معمولا در نظر گرفتن ویژگی های ظاهری زیر بینی آقایان را جذاب تر می کند.

 • اصلاح نوک افتاده بینی (نوک بینی تا لب بالایی زاویه 90 درجه دارد)
 • اصلاح تیغه بینی (شکل ظاهری بینی های بلند، صاف و رو به پایین است)
 • اصلاح شکل پهن بینی مطابق با گوشه چشم ها
 • اصلاح قوز بینی در صرت وجود
 • اصلاح انحراف بینی در صورت وجود

✅ با نحوه چسب زدن بینی بعد عمل آشنا شوید.

رینوپلاستی بینی آقایان چه یژگی دارد؟

جراحی های زیبایی بینی آقایان ممکن است بیشتر جنبه اصلاحی داشته باشد. به این منظور که از رینوپلاستی برای بهبود تنفس و اصلاح انحراف بینی استفاده شود. بنابراین علاوه بر ظاهر زیبایی که رینوپلاستی در بینی ایجاد می کند، به بهبود مشکلات تنفسی نیز کمک می کند. در برخی از موارد در صورت مراجعه به افراد غیر متخصص به دلیل حذف بخش های مهم بینی، عکس این قضیه دیده شده است. بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی مردانه در تهران مهم ترین نقش را ایفا می کند.

رینوپلاستی بینی آقایان ممکن است به شیوه های باز یا بسته انجام شود.

آیا جراحی بینی مردانه فانتز انجام می شود؟

جراحی زیبایی بینی مردانه معمولا به صورت طبیعی انجام می شود. اما گاهی برخی از آقایان تمایل دارند اصلاحات بیشتری روی بخش های مختلف بینی انجام شود. به این ترتیب در طی جراحی قوس و تیغه بینی و همچنین زاویه نوک بینی با لب بالایی بیشتر می شود.

استاندارد جراحی بینی مردانه

برای جراحی بینی آقایان چقدر باید مرخصی بگیرید؟

دوران نقاهت رینوپلاستی بیی آقایان چقدر است؟ برای جراحی بینی چقدر باید مرخصی گرفت؟ این مقدار ممکن است برای همه یکسان نباشد. اما حداقل یک هفته و حداکثر دو هفته استراحت پس از جراحی زیبایی بینی لازم است. در این دوران بینی در حال ترمیم است. باید مراقبت های لازم را انجام دهید و حدالامکان از رفت و آمد در مکان شلوغ برای جلوگیری از وارد آمدن ضربه به بینی پس از رینوپلاستی در این دوران پرهیز کنید.   

هزینه عمل بینی مردانه چقدر است؟

هزینه جراحی بینی علی الخصوص در تهران بسایر متغیر است. مشخص کردن این هزینه ها باتوجه به هزینه و دستمزد جراح، آناتومی بینی شما، تجهیزات و هزینه های کلینیک، آزمایشات قبل از عمل زیبایی بینی، داروهای تجویز شده بعد از آن و… متغیر است. بنابراین اگر قصد دارید در این مورد اطلاع کسب کنید، همین الان با دکتر کیانا کیا، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ارتباط برقرار کنید.

عواض جراحی زیبایی بینی آقایان چیست؟

در صورت مراجعه به پزشک غیر متخصص برخی از عوارض برای زیبایی و همچنین مشکلات جدی تر ممکن است ایجاد شود که غیر فقابل جبران خوهاد بود و با جراحی های ترمیم بینی کنترل می شود. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد مشکلات تنفسی
 • کوچک کردن بیش از حد بینی یا ایجاد ععوارضی نظیر بینی هشتی یا عارضه زینی شکل
 • عدم همانگی بینی با سایر بخش های صورت
 • عدم تقارن در پره های بینی

برخی دیگر از عوارض کوتاه مدت نظیر ورم بینی در طی زمان از بین خواهد رفت. معمولا کورتون برای کاهش ورم بینی بعد از جراحی تجویز می شود.

نمونه کار جراحی بینی مردانه را ببینید

نمونه کار جراحی بینی مردانه دکتر کیانا کیا جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در تهران را ببینید.

جراحی بینی فانتزی آقایان
جراحی بینی طبیعی مردانه
نمونه کار رینوپلاستی آقایان
جراحی بینی مردانه فانتزی

سخن آخر

جراحی زیبایی بینی آقایان معمولا به صورت طبیعی نجام می شود. جراحی بینی طبیعی این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. به این منظور که اصلاحات بیش از حد، موجب بدشکلی بینی نمی شود. البته ظاهرایده آل ومناسب برای هر فرد متفاوت است. جراح بینی در جلسه مشاوره قبل عمل انتظارات واقع بینانه را بررسی کرده و به همه سوالات شما در خصوص جراحی زیبایی بینی پاسخ می دهد. شناخت آناتومی بینی مردانه بری انجام یک جراحی موفق نقش بزرگی ایفا می کند. اصلاح شکل بینی در برخی موارد ممکن است با اصلاح عملکرد آن همراه باشد.

سوالات متداول در ارتباط با رینوپلاستی بیی آقایان

دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن جراح پلاستیک صورت و بینی فارغ التحصیل دکتری عمومی پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر کیانا کیا دارای چندین سال سابقه موفق در زمینه جراحی بینی، صورت و پلاستیک می باشد و همچنین عضو کلینیک فوق تخصصی سینا در آلمان و ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *