۶ دقیقه
جراحی بینی بازیگران

جراحی بینی بازیگران دکتر کیانا کیا

آنچه می خوانید...

جراح بینی بازیگران از عمده موضوعاتی است که بیشتر خانم ها و آقایان جوان به آن توجه می‌نمایند و دوست دارند ببینند جراح بینی سلبریتی ها و هنرپیشه های معروف چه کسی و کدام جراحان بوده است. از آنجا که زیبایی چهره بازیگران در شغل آن‌ها و تعداد پیشنهادهایی که برای این حرفه به آن‌ها داده می‌شود خیلی تاثیر دارد، لذا سعی می‌کنند یکایک تغییرات و جراحی های صورت خود را از جمله جراحی بینی نزد پزشکان مجرب و جراحان حرفه ای انجام دهند. از طرفی هرقدر زیبایی صورتشان بیشتر باشد در جذب مخاطب نیز تاثیر مستقیم دارد و این مسئله در حرفه بازیگری پراهمیت است.

صفر تا صد عمل زیبایی بینی به همراه نمونه کار

جراح بینی بازیگران کیست؟

در بسیاری از مواقع رسیدن به این سوال که جراح بینی بازیگران چه کسی بوده است از روی کنجکاوی است. اما در اغلب زمان ها افراد دوست دارند دقیقا نزد همان فرد جراح بینی سلبریتی ها و یا بازیگر محبوبشان عمل زیبایی بینی خود را انجام دهند و حس می‌کنند از این طریق به او شبیه‌تر خواهند بود. در برخی از موارد نیز کسانی که مستعد حرفه بازیگری هستند و یا تازه می‌خواهند وارد هنر سینما شوند لازم می‌بینند که تغییرات چهره خود را برای جذابتر شدن توسط افرادی که جراح بینی بازیگران بوده اند انجام دهند تا در تست اولیه بازیگری موفق تر باشند.

جراحی بینی دکتر کیا برای بازیگران

بیش از 90 درصد سلبریتی ها جراحی بینی خود را در تهران انجام می‌دهند. پس برای اطلاع و شناخت جراح بینی بازیگران نیاز است که حتما عمل بینی خود را در تهران انجام دهید و اگر ساکن این شهر نباشید باید شرایط لازم برای اسکان و طول درمان را ایجاد نمایید، چرا که اگرچه جراحی بینی عمل سختی نیست و طول درمان دراز مدتی ندارد، اما تا مدتی و حداقل تا 48 ساعت پس از جراحی اجازه سفر و حرکت طولانی مدت را طبق سفارش پزشک جراح نخواهید داشت تا در فرم گیری بینی شما اثر منفی نگذارد.

✔️ بهترین جراح بینی در شمال تهران

توضیحاتی در خصوص عمل رینوپلاستی در بازیگران

عمل رینوپلاستی یا  زیبایی بینی جهت تغییر فرم بینی و از طریق تراشیدن بینی در بینی های استخوانی و دستکاری و برش غضروف در بینی های گووشتی صورت می گیرد. گاهی هر دو نوع بینی استخوانی و یا گوشتی به هردو نوع از این تغییر یعنی تغییر غضروف و تراشیدن استخوان نیاز دارند که بستگی به فرم اولیه بینی و مهارت جراح دارد.

افراد زیادی هستند که بخاطر نارضایتی از شکل بینی خود علاقه مند هستند که این جراحی را انجام دهند اما از طرفی بیشتر این متقاضیان جراحی دوست دارند زمانی که زیبایی اثر این جراحی را در صورت و بر بینی اغلب بازیگران می بینند دوست دارند جراح بینی سلبریتی ها را بهتر بشناسند.

یک نکته مهم این است که ما در سراسر ایران جراحان بسیار زبردست و ماهری داریم که توانایی این را دارند تا دقیقا همانند پزشکان و جراحان بینی بازیگران همان فرم و مدل را برای بینی جراحی نمایند. دکتر کیانا کیا از جراحان بسیار توانمند در جراحی زیبایی بینی است که با تجاربی که دارد می تواند دقیقا مدل بینی شما را در صورت انتخاب و سلیقه خودتان کاملا مطابق فرم بینی بازیگران جراحی نماید. این دکتر جراح تا کنون افراد زیادی را که علاقه مند به تست بازیگری بوده اند با موفقیت کامل عمل زیبایی بینی نموده و رضایت آنان را در رزومه جراحی خود به ثبت رسانده است.

جراح بینی بازیگران مرد در سینما

در آغاز عمل های زیبایی بینی، اغلب فقط خانم ها علاقه مند به انجام این کار بودند و حتی در میان بازیگران نیز اکثرا بازیگران زن مشتاق به انجام این تغییر بوده اند؛ اما کم کم با تغییر سلیقه ها، آقایان نیز به این عمل زیبایی اشتیاق نشان داند و در ابتدا این بازیگران مرد بودند که اولین عمل های زیبایی بینی مردان را به ثبت رساندند.

اینکه جراح عمل بینی بازیگر مرد اغلب از کدام جراحان ماهر بوده اند تا حدودی مشخص است که البته سلبریتی مرد نیز گاه جراح بینی خود را از بین متخصصان خانم انتخاب کرده اند.

بطور مثال چند نمونه از بازیگران مرد هستند که بیش از ده سال است که این زیبایی چهره و بینی را نزد جراح خانم انجام داده اند و سال‌ها قبل بینی خود را جراحی زیبایی نموده و از این کار خود بسیار رضایت دارند‌.

پس از اینکه بازیگران مرد زیادی اقدام به جراحی بینی نمودند اکثر آقایان نیز راغب به این کار شدند.

عمل بینی سلبریتی ها

اینکه مدل بینی بازیگران مرد به چه فرم باید باشد قاعدتا الگوی ثابتی نداشته و حتی دیده شده که علی رغم اینکه عموم مردم مدل عروسکی را مخصوص خانم ها می دانند اما برخی از این بازیگران فرم بینی عروسکی را برای خود انتخاب نموده اند.

برخی مواقع جراح عمل بینی سلبریتی ها هدف خود را صرفا کوچک نمودن بینی فرد نمی داند و با مشورت با مراجعه کننده خود، تغییرات دیگری نیز روی بینی انجام می دهد. انجام این تغییرات مانند جراحی انحراف بینی و یا ترمیم شکستگی استخوان، کاری می کند که زیاد هم مشخص نباشد که بینی فرد جراحی زیبایی داشته است.

نکاتی در خصوص مهارت جراح عمل بینی بازیگران زن که حرفه ای عمل نموده اند

در حال حاضر سلبریتی زیادی را در سینمای ایران می بینیم که چون از ابتدا آنها را با همین فرم بینی عمل شده بر روی صحنه دیده ایم لذا تصور نمیکنیم که ممکن است جراحی داشته باشند و این یکی دیگر از مهارت های هوشمندانه جراح بینی بازیگران می باشد.

از جمله نکات کلیدی این جراحی های ماهرانه بینی این است که صورت این بازیگران بازتر و پر نشان می دهد و از طرفی چهره ای کاملا شاداب تر به خود گرفته اند.

برخی از بازیگران اجزاء صورتشان از جمله گونه ها و لب بسیار ظریف است و قاعدتا لازم بوده که بینی آن‌ها مطابق فرم و اندازه سایر اجزاء صورتشان کوچک تر گردد. این نکته بسیار ظریف لازم است با حساسیت و زکاوت خاصی در زمان جراحی صورت گیرد که یک جراح عمل بینی بازیگران ماهر این مهارت را در کار به خرج می دهد. 

جراح عمل بینی بازیگران معمولا بخاطر مراجعین زیادی که دارد ممکن است نتواند به سرعت به شما نوبت پذیرش دهد، اما نتیجه بسیار خوب و رضایتبخشی که پس از اقدام به عمل توسط این عزیزان خواهید دید این ارزش را دارد که حتی چند ماه نیز در نوبت پذیرش قرار بگیرید. زیرا عمل بینی بازگشت نداشته و در صورت انجام یک جراحی سطحی و عدم زیبایی و هماهنگی آن با صورت شما به راحتی کار ترمیم و اصلاح امکان پذیر نخواهد بود.

دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن جراح پلاستیک صورت و بینی فارغ التحصیل دکتری عمومی پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر کیانا کیا دارای چندین سال سابقه موفق در زمینه جراحی بینی، صورت و پلاستیک می باشد و همچنین عضو کلینیک فوق تخصصی سینا در آلمان و ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *