۵ دقیقه
بهترین بوتاکس تهران

بهترین متخصص تزریق بوتاکس در تهران

آنچه می خوانید...

اگر می خواهید بهترین نتیجه تزریق بوتاکس را تجربه کنید ، لازم است نزد یکی از بهترین متخصص های تزیرق بوتاکس در تهران بروید. متاسفانه به دلیل متقاضیان این روش جوانسازی، افراد غیر متخصص بسیاری درست به این کار زده اند. بنابراین در این مقاله قصد داریم به شما بهترین متخصص تزریق بوتاکس در تهران را به همراه هر آنچه باید در روز تزریق و نتیجه این جراحی زیبایی بدانید بگوییم .

تزریق بوتاکس خط پیشانی و خط اخم

یکی از سوالات متداول کسانی که جوانسازی با این روش را تجربه می کنند، این است که نتیجه تزریق بوتاکس بعد از چند روز مشخص می شود؟ در این خصوص لازم است بدانید با آنکه این یک اقدام سریع برای درمان است. اما شاید لازم باشد برای مشاهده نتایج حداکثر دو هفته صبر کنید. در این مقاله به شما نکاتی را گوش زد می کنیم که بهترین نتیجه را از تزریق بوتاکس دریافت کنید. بنابراین تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین بوتاکس در تهران

بهترین متخصص تزریق بوتاکس کسی است که تجربه کافی و لازم نیز در این زمینه داشته باشد. در ادامه مقاله قصد داریم در ارتباط با انواع آن به شما اطلاعاتی بدهیم. مصپورت، نورونوکس، زئومین و دیسپورت و بوتاکس از آشنا ترین نام هایی است که از انواع برند بوتاکس در ایران شنیده اید.

بهترین متخصص تزریق بوتاکس در تهران

پزشک متخصص با شناخت کافی در ارتباط با انواع بوتاکس اطلاعات لازم در ارتباط با انواع برند های تزریقی را به شما خواهد گفت.

  • مصپورت  : این بوتاکس با نام ژنریک توکسین کستریدیوم بوتولینوم تیپ Aیکی دیگر از انواع برند های بوتاکس است.
  • نورونوکس : این یک برند کره ای و محبوب ترین برند بوتاکس کره ای در ایران است.
  • زئومین : زئومین از اونابوتولینوم توکسین نوع A کمک می گیرد و همچنین تاثیر آن از دیگر برند ها زودتر نمایان خواهد شد
  • دیسپورت : اصل این بوتاکس توسط شرکت گالدرما انگلستان تولید شده است و یکی از محبوب ترین برند های آن به شمار می رود.

بهترین متخصص بوتاکس در تهران

 شاید باورتان نشود ولی ایران یکی از بهترین کشورهایی است که می توانید این اقدام زیبایی را انجام دهید. این ممکن است به دلیل تقاضای زیاد در این زمینه باشد. اما با این حال برای کاهش عوارض احتمالی بوتاکس، لازم است این کار را نزد متخصص انجام دهید. از جمله مواردی که لازم است به آن توجه داشته باشید، شامل موارد زیر می شود:

مدرک متخصص

اگرمی خواهید با خیال راحت این کار را انجام دهید، لازم است کار خود را به یک متخصص بسپارید. متخصص اطلاعات جامع و کاملی در ارتباط با وضعیت سلامت شما و همچنین نحوه تزریق بوتاکس در نواحی خاص صورت شما دارد.

تجربه متخصص

لازم است بتین متخصص بوتاکس در تهران تجربه لازم در این زمینه را دارا باشد و دارای نمونه کار های موفق در این زمینه باشد. به این ترتیب در تحقیقات برای انتخاب بهترین پزشک این را نیز در نظر داشته باشید.

بهترین دکتر تزریق بوتاکس

در دسترس بودن مطب پزشک

لازم است حتی اگر پزشکی را انتخاب می کنید که در منطقه شما نیست، دسترسی به او آسان باشد تا در رفت و آمد و همچنین جلسات معاینه و مشاوره با مشکل مواجه نشوید. اگر در تهران زندگی می کنید، بهتر است به این نکته توجه کنید که مطب پزشک به ایستگاه مترو، اتوبوس و یا خطوط تاکسی رانی نزدیک باشد.

روابط عمومی مناسب پزشک

روابط عمومی پزشک لازم است بالا باشد. تا بتوانید با او به راحتی ارتباط برقرار کنید و انتظارات خود را بیان کنید. پزشک نیز به شما در ارتباط با این مورد اطلاعاتی که لازم است بدانید را خواهد گفت. همچنی اقدامت مراقبتی بعد از آن را کعه باعث می شود نتیجه شما ماندگار تر شود.

چرا لازم است به دنبال بهترین متخصص بوتاکس تهران بگردیم؟

دلیل انتخاب یک متخصص با تجربه در این زمینه، این است که با عوارض آن مواجه نشوید. بدیهی است که برخی عوارض کوتاه مدت، طبیعی است و از بین خواهد رفت. اما ربخی عوارض بلند مدت نادر نیز ممکن است ایجاد شود که در صورت مراجعه به افراد غیر متخصص احتمال آن بیشتر است. از جمله این عوارض می توان به موارد زیراشاره کرد:

  • درد، تورم یا کبودی در محل تزریق
  • سردرد یا علائم شبیه آنفولانزا
  • افتادگی پلک یا ابروهای کج
  • لبخند کج یا آب دهان
  • اشک یا خشکی چشم
  • عفونت در محل تزریق

دکتر کیانا کیا متخصص گوش و حلق و بنی با سابقه موفق در قیطریه تهران آماده خدمت رسانی به بانوان سرزمین می باشند.

سوالات متداول

دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن جراح پلاستیک صورت و بینی فارغ التحصیل دکتری عمومی پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر کیانا کیا دارای چندین سال سابقه موفق در زمینه جراحی بینی، صورت و پلاستیک می باشد و همچنین عضو کلینیک فوق تخصصی سینا در آلمان و ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *