۱۹ دقیقه
بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی را پیدا کنید

آنچه می خوانید...

بهترین جراح بینی کیست؟ جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از انواع جراحی های زیبایی می باشد که تاثیر بسزایی درچهره و زیبایی فرد می گذارد. هدف از جراحی بینی شامل اهداف درمانی و زیباشناختی می باشد. اما برای دست یابی به نتیجه مطلوب پس از جراحی، تبحر و تخصص پزشک جراح اهمیت ویژه ای دارد.

اگر شما نیز قصد دارید جراحی زیبایی بینی انجام دهید اما نمی دانید به چه پزشکی اعتماد کنید یا اینکه نقش بهترین جراح بینی در عمل بینی چیست ؟ توصیه می کنیم در این مقاله همراه ما باشید.

بهترین جراح بینی در شمال تهران

دسترسی سریع به بخش های مهم مقاله

قبل از معرفی بهترین جراح بینی و ویژگی های آن بهتر است با آناتومی بینی و جراحی بینی انواع آن آشنا شویم.

بهترین جراح بینی آناتومی بینی را بررسی می کند

بینی به طور کلی از دو بخش اسکلت شامل استخوان ها و غضروف ها به همراه پوست تشکیل شده است. کیفیت هر یک از این موارد می تواند بر روی ظاهر بینی موثر باشد. اما به دلیل اینکه تنفس ما رابطه مستقیمی با عروق بینی دارد ما تصمیم گرفته ایم در این مقاله در رابطه با عروق بینی صحبت کنیم. بینی منبع غنی از عروق است. به همین خاطر است که هوا در داخل بینی مرطوب، گرم و تصفیه می‌شود. به طور کلی، بینی از دو شریان کاروتید « carotid artery » که خون دریافت می‌کند و به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:

شاخه‌های داخلی کاروتید شامل سرخرگ اتموئید قدامی « Arteria ethmoidalis anterior » و سرخرگ اتموئیدال خلفی «Arteria ethmoidalis posterior» است. جالب است بدانید که سرخرگ اتموئید شاخه‌ای از سرخرگ‌های چشم است که از طریق «cribriform» به درون حفره بینی وارد می‌شوند.

خون بینی توسط شریان‌های کاروتید داخلی و خارجی تامین می‌شود. بسیاری از شاخه‌های شریانی کاروتید داخلی و خارجی در قسمت قدامی دیواره داخلی  آناستوموز قرار گرفته‌اند.
نکته : بیشترین میزان خون دماغ در این ناحیه اتفاق میفتد.

 شما در ادامه می توانید در تصویر زیر با کلیک روی هر بخش نام برده شده از آناتومی بینی، توضیحات مربوط به آن را بخوانید.

بهترین جراح بینی چگونه رینوپلاستی می کند؟

عمل زیبایی بینی که معمولا به آن رینوپلاستی گفته می شود، یکی از رایج ترین انواع جراحی های زیبایی است که برای تغییر شکل بینی با اصلاح استخوان یا غضروف صورت می گیرد. این جراحی به دلیل استقبال بسیاری از افراد مورد توجه پزشکان و جراحان قرار گرفته و با گذشت زمان پیشرفت های بسیار چشمگیری در این نوع جراحی زیبایی ایجاد شده است. جراحی بینی جزو عمل های بسیار حساس در بین عمل های زیبایی است. به دلیل اینکه این عضو در چهره بیشترین تاثیر را در ظاهر فرد دارد و وظیفه عملکردی آن مهم تلقی می شود. به همین دلیل جراحی بینی حساس و پیچیده می باشد.  در حال حاضر این جراحی توسط متخصصین گوش، حلق و بینی و جراحان پلاستیک انجام می شود.

در این ویدیو جذاب می توانید مشاهده نمایید که کدام یک از سلبریتی ها جراحی زیبایی بینی انجام داده اند.

انواع جراحی بینی بر اساس نوع و مدل بینی

جراحی زیبایی بینی انواع مختلفی دارد. این انواع بر اساس نوع بینی، روش انجام عمل و مدل بینی بعد از جراحی تقسیم بندی می شوند. که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم. تکنیک های قدیمی تر بیشتر کاهنده بودند و شامل تراش دادن استخوان و غضروف می شدند. اما امروزه بینی های گوشتی با تقویت غضروف شکل دادهمی شوند و به نخوی می توان گفت که امروزه برگشت یا افتادگی بینی های گوشتی خیلی کم شده و شاید اصلا اتفاق نیوفتد.

جراحی بینی گوشتی

قبل از جراحی بینی بعد از جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی یکی از راه‌های اصلاح کردن و زیبا کردن بینی‌های دفورمه و بد شکل است. در برخی موارد افرادی که از داشتن بینی‌های گوشتی بزرگ و افتاده رنج می‌برند ترجیح می‌دهند تا عمل بینی خود را  هر چه زودتر به انجام برسانند. البته لزوما جراحی بینی گوشتی به‌منظور اصلاح ساختار غضروف و استخوان بینی صورت نمی گیرد. در برخی موارد عمل بینی گوشتی طبیعی نیز با هدف زیبایی و حالت دادن آن انجام می‌شود. در واقع فرم دادن به این نوع بینی و حالت‌های فانتزی که برای آن در نظر گرفته می‌شود می تواند به دغدغه‌های افرادی که از این مشکلات رنج می‌برند نیز پایان دهد.

جراحی بینی استخوانی

 هدف از این نوع جراحی صاف کردن تیغه بینی است و تغییر در ظاهر بینی به بهبود کلی ظاهر صورت کمک می کند. قوز بینی را می توان با جراحی بینی کاهش داد و ظاهر صافی برای بینی ایجاد کرد. اولین قدم در این جراحی تشخیص علت قوز بینی می باشد، زیرا در برخی موارد می توان قوز بینی را با تکنیک های غیر جراحی مانند تزریق ژل به بینی ترمیم کرد. با توجه به ساختار بینی بیمار و فرم بینی درخواستی، بهترین شیوه جراحی انتخاب می گردد. اگر برای برداشتن قوز بینی در طول جراحی نیاز به شکستن استخوان بینی باشد، کبودی و تورم بینی ممکن است شدیدتر باشد.

قبل از جراحی 2 بعد از جراحی 2

در صورت شکستن استخوان بینی تورم و کبودی نسبتاً شدیدی در ناحیه تیغه بینی و اطراف بینی مشاهده می شود. سه تا چهار ماه بعد از جراحی بینی استخوانی تورم کاهش می یابد.

جراحی بینی طبیعی یا نچرال

عمل بینی طبیعی به جهت برطرف کردن نقائص و رفع ایرادهای بینی فرد انجام می گیرد و معمولاً طی آن از ایجاد قوس زیاد اجتناب می شود و نوک بینی بنا به درخواست بیمار تا حدی که افتادگی برطرف شود بالا برده می شود.

سایر نواقص بینی همچون پهنا، قوز بینی، انحراف یا کجی بینی در صورت نیاز برطرف خواهد شد. در نمونه های جراحی طبیعی بینی ، نیمرخ صاف یا با قوس کمی همراه است و مانند فرم بینی های عروسکی ، انحنای زیادی ندارد ؛ اما در مقابل ، طول بینی ، ارتفاع و حجم کلی بینی زیبایی لازم را به چهره برمی گرداند تا چهره طبیعی فرد حفظ شود.

جراحی-بینی-طبیعی-1

جراحی بینی فانتزی یا عروسکی

جراحی-فانتزی-یا-عروسکی

زمانی که زاویه بین نوک بینی و نوک لب بالایی 90 تا 100 درجه باشد با یک بینی عروسکی یا فانتزی مواجه هستیم. بینی فانتزی نسبت به بینی معمولی به میزان بیشتری باریک و کوچکتر است.

در جراحی بینی فانتزی، اندازه بینی به مقدار بیشتری کوچک می شود. برای انتخاب مدل جراحی بینی حتما نظر جراح خود را در نظر بگیرید چراکه جراحان زیبایی به علت تجربه و سابقه ای که در زیبایی شناسی و آناتومی چهره افراد دارند بهتر می توانند شما را در انتخاب بهترین شکلی که برای صورت شما مناسب است را انتخاب نمایند.

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی ترکیبی از جراحی بینی طبیعی و فانتزی است که تغییرات ایجاد شده در این جراحی به حدی خواهد بود که علاوه بر اصلاح ظاهر بینی و حفظ ظاهر طبیعی آن، پزشک نوک بینی را کمی بالا آورده و قوس کمی در نمای جانبی بینی ایجاد می کند.

در جراحی بینی فانتزی که به نام بینی عروسکی یا باربی نیز شناخته می شود، نوک بینی بیش از حد بالا قرار می گیرد به طوری که زاویه لب بالا و نوک بینی ۱۰۵ درجه در نظر گرفته می شود این درحالی است که این زاویه در جراحی بینی طبیعی ۹۵ درجه اعمال می شود

جراحی-بینی-نیمه-فانتزی

جراحی ترمیمی بینی

عمل ترمیمی بینی جهت رفع نقص های ایجاد شده در بیمارانی که نیاز به جراحی مجدد دارند انجام می شود. بینی بیمارانی که قصد عمل ترمیمی بینی را دارند، پس از جراحی اولیه ای که انجام داده اند دچار ناهماهنگی و عدم توازن است. جراحی ترمیم بینی در اغلب مواقع از جراحی بینی برای بار اول بسیار پیچیده تر می باشد. بهترین زمان برای اصلاح تمامی جنبه های زیبایی و مشکلات مجرایی بینی و عملکرد بینی جراحی بینی اولیه می باشد. با این حال با بهره گیری از تکنیک های پیش رفته توسط متخصص حرفه ای، جراحی ترمیم بینی نیز می تواند بسیار موفق باشد.

البته نیاز است که مانند جراحی بینی که برای اولین بار انجام می گیرد، هدف و توقعات از جراحی ترمیم کاملاً مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که عکسی از بینی خود قبل از انجام جراحی بینی برای پزشک آورید، می تواند بسیار مفید باشد. همچنین پزشک می تواند پرونده ی پزشکی فرد را بررسی کرده و مواردی که در جراحی پیشین یا جراحی های پیشین اتفاق افتاده را بررسی کند. گرچه این مورد اجباری نمی باشد.

بلفاروپلاستی

جراح بینی چگونه بینی را عمل می کند؟

در روز جراحی چک آپ نهایی , آزمایش خون توسط متخصص بیهوشی انجام و در صورت عدم احتمال ایجاد مشکلات در نتیجه بی هوشی، برگه تاییدیه امضا می گردد.
سپس به بیمار لباس مناسب پوشانده و به اتاق جراحی راهنمایی می گردد. در این مرحله پرسنل اتاق عمل مجددا در خصوص مدل جراحی مورد علاقه بیمار پرسش نموده و بیمار را به منظور جراحی آماده می نمایند.

مراحل جراحی بینی شامل موارد زیر است

مرحله اول: بیهوشی

قبل از جراحی بینی فرد بیهوش می شود تا در طول عمل، احساس راحتی کند. در برخی موارد خاص می توان از بی حسی موضعی استفاده نمود ولی در اکثر موارد فرد به طور کامل بیهوش می شود. برای نوع بیهوشی بهترین انتخاب ها به بیمار پیشنهاد داده می شود.

مرحله دوم: ایجاد برش

رینوپلاستی به دو روش انجام می گیرد؛ باز و بسته. در روش بسته برش های ایجاد شده در داخل بینی است و مخفی است. ولی در روش باز، برش های ایجاد شده در زیر تیغه بینی می باشند. در طول این روش پوستی که بر روی استخوان بینی و غضروف بینی کشیده شده است، به آرامی برداشته می شود و ساختار بینی تغییر شکل داده می شود

مرحله سوم :تغییر ساختار و اصلاح تیغه بینی

بخشی از استخوان ها و غضروف بینی در بینی هایی که سایر بزرگی دارند برداشته می شود. گاهی اوقات در طول جراحی بینی، نیاز به پیوند غضروف است. در اکثر موارد از غضروف تیغه بینی کمک گرفته می شود و یا در موارد خاصی از غضروف گوش استفاده می شود.در صورتی که تیغه بینی کج باشد، در طول جراحی این مورد اصلاح می شود.
زمانی که ساختار بینی شکل گرفت و نقایص برطرف گردید، پوست بینی بر روی بینی قرار می گیرد و برش های ایجاد شده بسته می شوند و بخیه زده می شود.

آمار-جراحی-بینی-در-ایران

ویژگی های بهترین جراح بینی

آیا دلت یه بینی جدید می خواد؟

آیا دلت بینی جدید می خواد ؟

چند سالته؟

بینیت چه مدلیه ؟

چه مدل بینی دوس داری ؟

جنسیتت چیه؟

کلی سوال تو ذهنت هست و نیاز به مشاوره با جراح بینی داری؟

اگر در این زمینه نیاز به مشاوره دارید شماره خود را وارد نمایید

امتیاز شما

میانگین امتیازها 0%

0%

جراحی بینی توسط پزشکان با دوره های تحصیلی متفاوتی انجام می شود اما در میان آن ها، جراحان گوش خلق و بینی بهترین انتخاب برای این جراحی زیبایی و گاها درمانی هستند.

برای انتخاب یک جراح بینی باید برخی موضوعات را در نظر داشت. در واقع ویژگی هایی هستند که یک جراح بینی خوب باید از آن ها برخوردار باشد. ناگفته نماند که خوب و بهترین صفت های نسبی هستند که بسته به معیارهای هر فرد می تواند متفاوت باشد. اما در ادامه می خواهیم برخی از بارز ترین ویژگی هایی که یک جراح بینی خوب داشته باشد را بیان کنیم.

داشتن مدرک معتبر

بسیاری از جراحان بینی دارای تخصص های غیر مرتبط هستند و با گذراندن دوره های متفرقه اقدام به جراحی بینی می نمایند. به همین دلیل توصیه می شود تا برای انجام جراحی بینی، به جراحی مراجعه نمایید که علاوه بر تخصص، مدرک لازم برای این عمل زیبایی را نیز داشته باشد.

تسلط و تبحر در زمینه جراحی بینی

یک جراح بینی باید خود را با پیشرفت های روز دنیا تطبیق داده و بتواند به بهترین شکل دانش و مهارت های خود را به روز نگه دارد. یکی از مهم ترین پیشرفت هایی که در زمینه محبوب ترین جراحی زیبایی در ایران حاصل شده است، امکان انجام اصلاحات درمانی و ساختاری بر روی بینی همزمان با تغییرات ظاهری است. روش های جدیدی مانند عمل اندوسکوپی بینی می تواند به منظور انجام اصلاحات درمانی بینی بدون نیاز به باز کردن کل بینی و ایجاد تغییرات ظاهری مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین بهره مندی از دانش روز دنیا می تواند به جراج کمک کند تا تمامی روش های ممکن را به مراجعین پیشنهاد کند.

داشتن تجربه کافی

داشتن تخصص، مدرک برای هر جراح بینی ضروری است اما کافی نیست. هر چه پزشک تجربه بیشتری در زمینه عمل بینی داشته باشد، به مراتب با انواع مختلف بینی و شرایط متفاوت تری از این جراحی آشنا است.همچنین هرچه تعداد جراحی های انجام شده توسط پزشک بیشتر باشد، مهارت او نیز در انجام این عمل زیبایی بیشتر می شود. بنابراین هرچه سابقه موفق یک جراح بینی بیشتر باشد، از صلاحیت بیشتری برای انجام این عمل برخوردار است.

تشخیص بهترین فرم بینی

یک جراح بینی خوب باید بتواند تشخیص دهد که چه فرمی از بینی برای صورت افراد مناسب است. فرم صورت، اندازه آن، رنگ پوست، موقعیت اجزای مختلف چهره و … همگی در تعیین بهترین فرم بینی تاثیرگذارند. بنابراین جراح باید با توجه به نوع گوشتی یا استخوانی بینی تشخیص دهد که چه مدل بینی برای مراجعین بهتر است.

همچنین یک جراح بینی خوب باید تفاوت فرم بینی مردان و زنان را با یکدیگر تشخیص دهد. معمولا برای آقایان فرم بینی طبیعی بیشتر مورد استقبال است اما بسیاری از خانم ها طرفدار بینی های فانتزی هستند.

خوش رویی و اخلاق خوب پزشک

در کنار تمامی فاکتورهای تخصصی و پزشکی، اینکه جراح بتواند با روی باز با مراجعین خود برخورد کند، با آن ها بدخلقی نکند، با حوصله به تمامی سوالاتشان پاسخ دهد و گوش شنوایی برای درخواست هایشان داشته باشد، بسیار اهمیت دارد.همچنین جراح باید به نظر و سلیقه مراجعین احترام بگذارد. تا حد امکان می تواند آن ها را راهنمایی کند و در صورت لزوم، پیشنهادهای بهتری را هم ارائه دهد اما نباید به گونه ای برخورد کند که منجر به تحمیل عقیده خود به فرد مقابل شود.

روش-های-جایگزین-جراحی-بینی

ارائه جزئیات و مشاوره پیش از عمل

پیش از جراحی، لازم است که اطلاعات لازم و نکات مهم از سوی پزشک به افراد منتقل شود. از جمله مهم ترین این موارد می توان به آمادگی های پیش از جراحی بینی، مراقبت های پس از جراحی بینی، هزینه جراحی بینی، عوارضی که ممکن است پس از جراحی بروز کند، دوره نقاهت، نتیجه عمل بینی و مواردی از این قبیل اشاره کرد. در واقع هر فردی که تصمیم به عمل بینی می گیرد باید بداند چه اتفاقاتی در انتظار اوست.

همچنین ممکن است مراجعین به دلیل آگاهی کم خود، توقعات غیر معقولی از جراحی داشته باشند. در این شرایط وظیفه پزشک است که با دلایل منطقی ذهن آن ها را به مسیر درست بکشاند.

شاید برای شما نیز سوال باشد که در جلسه مشاوره پیش از عمل از جراح چه سوالاتی بپرسیم؟

 • روز قبل از عمل بینی چه غذایی بخورم ؟
 • چه مدت قبل و بعد از جراحی بینی نباید سیگار بکشم یا الکل مصرف کنم؟
 • در کدام کلینیک و یا بیمارستان جراحی انجام می شود؟
 • تحت بیهوشی کامل عمل انجام می‌شود یا بی‌حسی؟
 • هزینه عمل بینی به طور دقیق چه قدر است؟
 • چه مدت پس از عمل باید چسب بزنم؟
 • چند روز برای این عمل باید مرخصی بگیرم؟
 • از چه زمانی پس از جراحی می‌توانم به باشگاه بروم؟
فرم زیر یک مشاوره رایگان است.
نام و نام خانوادگی
شماره
پیام شما با موفقیت ارسال شد.
پیام خود را مجدداً ارسال نمایید.

دسترسی آسان

یکی از نکاتت مهم که پیش از عمل بینی باید به آن توجه شود، در دسترس بودن پزشک است. این دسترسی می تواند از لحاظ موقعیت جغرافیایی باشد. برای برخی افراد مهم است که بتوانند به راحتی از پزشک مورد نظر برای مراجعه حضوری نوبت بگیرند. در حدی که اگر پزشکی در نزدیکی محل سکونت آن ها باشد اما به راحتی موفق به تعیین وقت ویزیت از او نشوند، صرف نظر کرده و جراح دیگری را انتخاب می کنند.

افرادی وجود دارند که برایشان مهم است مطب جراح در محدوده ای نزدیک به محل سکونت آن ها باشد. در مقابل برخی وجود دارند که موقعیت جغرافیایی پزشک برایشان اهمیتی ندارد و تنها سهولت دسترسی به آن کفایت می کند. به عنوان مثال امکان پارک ماشین به راحتی وجود داشته باشد و یا با وسایل نقلیه عمومی بتوان به آن مراجعه کرد. بنابراین می توان گفت نحوه دسترسی به پزشک و نوبت دهی امری سلیقه ای است که به عقیده هر فرد بستگی دارد.

داشتن نمونه کار فراوان

 مشاهده گالری عکس های قبل و بعد بیماران نکته ی مهمی میباشد و می تواند تا حدود زیادی شما را به تصمیمی که گرفته اید مطمعن کند. دانش و تجربه یک جراح بینی بر روی چهره بیماران جراحی شده به دست او نمایان می شود. بعلاوه ، با مشاهده عکس های قبل و بعد بیماران می توانید نتیجه جراحی بینی های شبیه به بینی خودتان به دست مشاهده کنید.

نمونه کار جراحی بینی آقایان

عکس قبل و بعد عمل

نمونه کار جراحی بینی نیمه فانتزی

عکس قبل و بعد جراحی بینی

تقارن سوراخ های بینی

عکس قبل و بعد جراحی بینی

مشاوره آنلاین

پزشکانی که با بیماران خود جلسات مشاوره آنلاین برگزار می کنند یکی از بهترین پزشکان محسوب می شوند. زیرا در شرایطی مانند کرونا پزشک از طریق مشاوره های آنلاین می تواند به برخی از مشکلات و سوالات بیماران رسیدگی کند. از دیگر مزایای مشاوره آنلاین می توان به عدم محدودیت مکانی اشاره کرد. به طوری که اگر شما در شهر و یا حتی کشور دیگری هم باشید می توانید از خدمات پزشک بهره مند شوید. سایر مزایای مشاوره آنلاین قابلیت تشخیص بیماری در لحظه ، صرفه جویی در وقت و هزینه و دسترسی ساده و راحت می باشد.

مشاوره-آنلاین-ماوراطب

رضایت بیماران پس از عمل

برای عمل بینی تان پزشکی را انتخاب نمایید که در رسیدن به نتایج مثبت و موفقیت‌آمیز این جراحی رزومه طولانی داشته باشد و بیماران قبلی که که جراحی مورد نظر شما را توسط همین پزشک انجام داده اند، از نتایج درمان خود راضی باشند. نظرات بیمارن دیگر می‌تواند منعکس‌کننده‌ی میزان تعهد پزشک برای ارائه جراحی و خدمات پس از جراحی باشد.

صدای رضایت مراجعه کننده عزیز پس از جراحی بینی
صدای-رضایت-

امیدواریم تا به اینجای مقاله شما را با ویژگی های بهترین جراح بینی آشنا کرده باشیم. اما بهتر است بدانید که حتی اگر شما جراحی بینی را نزد بهترین جراح بینی ایران انجام دهید، باز هم نیاز است که یکسری مراقبت های پس از جراحی را رعایت نماییدتا بهترین نتیجه را دریافت نماید. این نکات ضروری مواردی هستند که در ادامه به آ اشاره خواهیم کرد.

مراقبت هایی که بهترین جراح بینی به شما پیشنهاد می کند

 • بعد از گذشت حدود یک هفته گچ و یا اسپلینت توسط جراح بینی برداشته خواهد شد. در این مدت توجه داشته باشید که گچ خیس یا مرطوب نشود.
 • به مدت دو هفته بعد از عمل زیبایی بینی ، از استعمال دخانیات همانند سیگار یا قلیون خودداری کنید.
 • دو هفته بعد از عمل بینی مصرف هرگونه مشروبات اکلی ممنوع می باشد.
 • تا چند روز از رفتن به حمام خودداری کنید و در صورت لزوم به حمام رفتن، از شستن سر خود پرهیز نمایید زیرا باعث خیس شدن چسب و پاسمان های شما می شود.
 • برای شستن دندان های خود از مسواک نرم استفاده کنید.
 • حداقل به مدت دو ماه از عینک آفتابی و طبی استفاده نکنید. در صورتی که استفاده از عینک الزامیست می توانید از لنزهای طبی نرم استفاده نمایید.
 • در روهای پس از جراحی به خوبی استراحت کنید و به هنگام دراز کشیدن با استفاده از دو بالش سر خود را بالا تر از حد معمول قرار دهید.
 • از خوابیدن به پهلو و شکم خودداری کنید و طاقباز بخوابید.
 • بعد از عمل رژیم غذایی خود را با مصرف مایعات و غذا هایی که نیاز به جویدن ندارند، آغاز کنید.
 • مصرف نمک و ادویه مخصوصا ادویه های تند موجب تورم و کبودی بینی خواهد شد، بنابراین مصرف آن را به حداقل برسانید.
 • بعد از عمل بینی ، بینی دچار تورم و کبودی خواهد شد، از این رو به منظور کاهش این عوارض از کمپرس یخ استفاده نمایید.
 • در روز های ابتدایی از فین شدید، خنیدین و حرف زدن بیش از حد خودداری کنید.
 • تا شش ماه از رفتن به استخر، شنا و شیرجه زدن خودداری کنید.
 • از رفتن به مکان های شلوغ که امکان برخورد ضربه به بینی وجود دارد امتناع کنید.
 • بعد از جراحي بيني پوست کمی حساس خواهد شد، بنابراین تا جای ممکن در معرض آفتاب قرار نگیرید.
 • در هفته های اول از انجام فعالیت های سنگین و ورزش های سنگین خودداری کنید.
دوران-نقاهت-جراحی-زیبایی-بینی

هزینه عمل بینی توسط بهترین جراح بینی

عملبینی جزو عمل های زیبایی محسوب می شود که با توجه به مشکلات بینی بیمار انجام می شود. به همین دلیل هزینه آن تا حد زیادی به میزان این مشکلات بستگی دارد. از طرفی میزان تخصص جراح، تجربه او، مهارت و میزان عمل های موفق او، موقعیت جغرافیایی پزشک، هزینه دستیاران او، هزینه کلینیک جراحی و هزینه های جانبی نیز بر قیمت جراحی بینی تاثیرگذار است. به همین دلیل، بهترین راه برای اطلاع دقیق از این هزینه ها مراجعه به پزشک و مشاوره است. علاوه بر این، در نظر داشته باشید که بیمه ها هزینه این جراحی را متقبل نمی شوند زیرا این عمل مانند عمل های مثل لوزه نیست و جزو عمل های زیبایی است و تمامی هزینه ها بر عهده بیمار می باشد.

تماس-با-ما
دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن جراح پلاستیک صورت و بینی فارغ التحصیل دکتری عمومی پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر کیانا کیا دارای چندین سال سابقه موفق در زمینه جراحی بینی، صورت و پلاستیک می باشد و همچنین عضو کلینیک فوق تخصصی سینا در آلمان و ایران است.

10 پاسخ
  1. با سلام برای اطلاع دقیق از هزینه ها و دریافت وقت مشاوره با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.
   شماره تماس مطب

 1. خانم دکتر جان بیشتر تو کدوم مطب هستید چون ملاصدرا به من نزدیک تره .. روزهای مطب می فرمایید؟

  1. با سلام روزهای کاری ما :
   شنبه ها و دوشنبه ها 18:00_20:00
   سه شنبه ها 17:00_20:00
   ادرس مطب ملاصدرا- جنب بیمارستان بقیة الله-
   ساختمان ۲۰۰- طبقه ۶- واحد ۱۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *