۷ دقیقه
انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران + قیمت

آنچه می خوانید...

جراحی بینی گوشتی با توجه به تکنیکی که پزشک بینی برای درمان استفاده می‌کند‌، نتیجه‌های متفاوتی خواهد داد. حائز اهمیت است برای جراح بینی گوشتی خود به دنبال یک جراح خوب باشید. ما در این مقاله قصد داریم تا به شما بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را معرفی کنیم و اطلاعاتی در مورد این موضوع به شما زیباجویان عزیز انتقال دهیم. همانطور که قطعا می‌دانید امروزه افراد زیادی وجود دارند که بینی گوشتی بد فرم دارند و از مدل و حالت بینی خود ناراضی می‌باشند و از این جهت به دنبال راهی برای تغییر شکل و شکل بینی خود هستند. عمل بینی گوشتی در تهران یکی از ریسک پذیرترین انواع جراحی‌ بینی است، به همین علت در گذشته افراد نگران این مسئله بودند که تغییرات بوجود آمده بر روی بینی‌های گوشتی آن‌ها بعد از جراحی برگشت‌پذیر خواهد بود یا نه؟ برای یافتن پاسخ این سوال ادامه مطلب را از دست ندهید.

✔️ بهترین جراح بینی در شمال تهران

جراح بینی گوشتی

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جراحی بینی یک جراحی ضروری نخواهد بود. به همین دلیل افراد در انجام عمل بینی نباید عجله داشته باشند و باید با تحقیقات کامل و دیدن نمونه کارهای زیاد بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را انتخاب کرده و به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند.

✔️ هر فردی در همان ابتدای تصمیم گیری خود باید مقالات جراحی بینی را خوانده و آگاهی مناسبی از جراحی بینی پیدا کنند و با دیدی بازتر اقدام به عمل بینی خود نمایند.

✔️ فرد مراجعه کننده باید به سایت‌های تخصصی پزشکی مراجعه کرده و از میزان تخصص و سابقه کار و نمونه کارهای جراح بینی  خود اطلاعات لازم را بدست آورند.

✔️ در کلینیک پزشک مربوطه حضور پیدا کنند و با دیدن بیماران و برقراری ارتباط با آن ها میزان رضایتمندی از پزشک خود را جویا شوند و با پزشک خود مشاوره انجام دهند و انتظار و خواسته خود را بیان نمایند.

✔️ و در آخرین مورد با انجام مواردی که عرض کردیم و مطابق با تصمیم خود بهترین جراح بینی گوشتی را انتخاب نمایند.

✔️ نکته‌ای که حائز اهمیت است این است که کیفیت و نتیجه خوبی از جراحی بینی در راستای انتخاب درست بهترین جراح بدست آید.

لیست بهترین جراحان بینی گوشتی در تهران

جراح بینی در ارتباط با مراقبت های قبل از عمل بینی گوشتی چه می گوید؟

رعایت مراقبت‌های قبل از جراحی بینی باعث می شود تا روند درمان ایمن و بدون مشکلی صورت گیرد. این اقدامات عبارت‌اند از:

 • در نخستین روز مشاوره با پزشک مربوطه در مورد انتظاراتی که از عمل بيني خود دارید، صحبت نمایید.
 • پیشنهاد می‌شود یک جراح بینی مناسب انتخاب نمایید و او را از سابقه بیماری خاص خود با خبر کرده و در مورد مصرف داروهای مخصوص خود و یا حساسیت دارویی به پزشک اطلاع دهید.
 • آزمایشات تجویز شده توسط پزشک را انجام داده و نتیجه را در اختیار جراح بینی خود قرار دهید.
 • اگر پیش از جراحی بینی گوشتی خود، پزشک دارویی تجویز کرد، به طور مرتب و تا آخر روند درمانی از آن‌ها استفاده نمایید.
 • امکان دارد تا مدتی پس از جراحی نتوانید به حمام بروید، بنابراین شب پیش از جراحی بینی خود اسنحمام کنید.
 • مصرف داروهای ضد تورم مثل آسپرین و پروفن احتمال ایجاد خونریزی در حین عمل را بالا خواهد برد، بنابراین از ۲ هفته پیش از عمل استفاده از این داروها ممنوع است.
 • همینطور مصرف دخانیات و نوشیدن مشروبات الکلی باعث بوجود آمدن اختلال در اکسیژن رسانی به خون خواهد شد، بنابراین از ۲ هفته پیش از عمل جراحی خود سیگار و یا قلیون را کنار بگذارید.
 • حداقل از ۸ ساعت پیش از عمل بینی ناشتا باشید و غذایی میل نکنید. ضروری و مهم است  کهحین عمل معده شما خالی باشد.
 • بهترین جراحی بینی گوشتی در تهران پیشنهاد می‌کند بانوان در روز جراحی بدون داشتن هیچ آرایشی حتی لاک به کلینیک مراجعه کنند.
 • آقایان نیز ریش و سبیل خود را اصلاح کنند.
 • از همراه خود بردن زیور آلاتی مانند ساعت یا انگشتر در داخل عمل پرهیز کنید.
 • در روز عمل جراحی تمامی مدارک پزشکی را همراه خود داشته باشید.
 • در روز عمل حداقل ۳۰ دقیقه پیش از زمان مقرر و به اتفاق یک همراه در محل جراحی بینی خود حضور پیدا کنید.
 • به خاطر داشته باشید در روز جراحی از لباس دکمه دار استفاده کنید تا پس از عمل و به هنگام تغییر دادن لباس دچار مشکلی نشوید.

ویژگی‌های بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران، ویژگی منحصر به فرد خود را دارد که در ادامه با بعضی از حائز اهمیت‌ترین ویژگی آن‌ها آشنا خواهیم شد:

✔️ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران باید دارای وجدان کاری زیادی باشد و سلامت و حال بیمارانش برایش اهمیت داشته و آن را در اولویت قرار دهد.

✔️ بهترین جراح بینی گوشتی باید بتواند مناسب ترین بینی را که با سایر اجزای صورت افراد همخونی داشته باشد برای افراد در نظر بگیرد و عمل کند.

✔️ بهترین جراح بینی گوشتی باید با اصول زیبایی و قرینه شناسی به صورت تخصصی و درست، آگاه باشد تا بتواند شکل بینی را به زیبایی برای افراد ایجاد کند .

✔️ برخورد درست و مناسب جراح با مراجعه کنندگان، اهمیت بسیار زیادی دارد. در نهایت مدل برخورد و رفتار بهترین جراح بینی با مراجعه کنندگان باید به نحوی باشد تا بیماران و افراد مراجعه کننده بتوانند با جراح احساس راحتی کنند و همین موضوع موجب کم شدن استرس آن‌ها بشود .

✔️ میزان تحصیلات جراح و سابقه کاری او در پزشکی باید به اندازه ای زیاد و با تجربه باشد که بتوان به راحتی به او اطمینان نمود. به نحوی که جراح دوره های تحصیلی و آموزشی خود را در بهترین و با اعتبارترین دانشگاه ها و مراکز تحصیلی طی کرده باشد .

✔️ بهترین جراح بینی گوشتی باید از انجام جراحی‌های غیر منطقی بینی پرهیز کند، یعنی اگر بیمار توقعات غیر منطقی از عمل بینی پیدا کند، جراح باید تلاش کند او را متقاعد کرده تا بیمار تجدید نظر کند، در صورتیکه بیمار اهمیتی نداد و متقاعد نشد، جراح از انجام جراحی بینی پرهیز کند.

✔️ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران پزشکی می‌باشد که تمامی مراقبت‌های مورد نیاز قبل و بعد از عمل بینی را برای فرد بازگو کرده و او را با کار هایی که باید انجام بدهد آشنا کند.

✔️ استفاده از لوازم و تجهیزات تمیز و ضد عفونی شده از ویژگی‌های بسیار مهم بهترین جراح بینی است. همینطور تمیزی کلینیک و یا مطب پزشک هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد .

✔️ بهترین جراح بینی گوشتی باید زیر نظر سازمان بهداشت کار کرده و با داشتن پروانه کسب از سازمان مربوطه و جواز اطمینان مراجعه کننده را جلب کند.

✔️ برخورداری از مهارت زیاد و تخصص و دارا بودن مهارت بالا در عمل‌های بینی، از ویژگی مهم و اصلی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران می‌باشد.

✔️ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران و ایران، جراحی است که در مورد سابقه بیماری مراجعه کننده و داروهایی که مصرف می نماید، اطلاعات مناسب و کافی بدست آورد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی در تهران توسط جراح کاربلد

تیجه جراحی بینی گوشتی به خلاقیت و ماهر بودن جراح بستگی دارد؛ هر چقدر جراح، خلاق‌تر و دارای تجربه زیادتری باشد نتیجه جراحی بینی موفق‌تر خواهد بود. جراحی بینی گوشتی یکی از نواحی حساس برای جراحی های زیبایی می‌باشد. در جراحی بینی باید سوراخ‌های بینی متقارن بوده و تیغه میانی ظریف و زیبا جراحی شوند. البته کسانی که دارای بینی های گوشتی می‌باشند، باید پس از جراحی از صبر و حوصله بیشتری برخوردار باشند. در جراحی زیبایی بینی های گوشتی به علت زیاد بودن حجم پوست امکان دارد کوچک کردن بیش از اندازه بینی مشکلات تنفسی ایجاد نماید؛ بنابراین جراح نخواهد توانست تا حد بسیار زیادی طبق خواسته فرد مراجعه کننده عمل کند.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

پرسش و پاسخ در مورد بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن جراح پلاستیک صورت و بینی فارغ التحصیل دکتری عمومی پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر کیانا کیا دارای چندین سال سابقه موفق در زمینه جراحی بینی، صورت و پلاستیک می باشد و همچنین عضو کلینیک فوق تخصصی سینا در آلمان و ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *