۵ دقیقه
بهترین جراح بینی در شمال تهران

بهترین جراح بینی خانم در قیطریه شمال تهران

آنچه می خوانید...

بهترین جراح بینی در شمال تهران را می شناسید؟ آیا به دنبال جراح بینی خوب در شمال تهران می گردید؟ ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران چیست؟ این مقاله را بخوانید. این مقاله شما را به بهترین جراح بینی در شمال تهران می رساند. چرا که می توانید با استناد به آن و با استفاده از نمونه کار های واقعی عمل بینی خودتان بهترین را تشخیص دهید. همچنین نکاتی را که قبل از عمل باید بدانید ما به شما می گوییم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه می توانید بهترین مرکز برای عمل زیبایی بینی را انتخاب کنید؟ اگر مواردی را درنظر بگیرید، می توانید بهترین تصمیم را بگیرید. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن تخصص

مراجعه به متخصص جوان و در عین حال باتجربه جهت انجام جراحی بینی از اهمیت زیادی برخوردار است. یک متخصص با در نظر گرفتن آناتومی بینی و همچنین آناتومی کلی صورت، همه مواردی را که لازم است را در جراحی بینی رعایت می کند. به این ترتیب این یکی از مهم ترین موارد در موفقیت جراجی بینی محسوب می شود.

دارا بودن تجربه موفق در زمینه جراجی بینی

دارا بودن تجربه در زمینه جراحی زبیایی بینی یکی دیگر از مواردی است ریسک نتیجه نامطلوب در جراحی بینی را پایین می آورد. اگر سبک جراحی خاصی مد نظر شماست، می توانید با مشاهده نمونه کار های جراحان مختلف، نتیجه مناسب جراحی بینی را مشاهده کنید.

برخی نمونه کارهای عمل بینی جراحی بینی قیطریه تهران را می توانید از تصاویر زیر مشاهده کنید

نمونه کار جراحی بینی گوشتی دخترانه
نمونه کار جراحی بینی دکتر کیانا کیا
نمونه کار رینوپلاستی سر بالا
نمونه کار جراحی بینی دکتر کیا
نمونه کار جراحی بینی گوشتی
نمونه کار رینوپلاستی طبیعی

برای مشاهده بیشتر عمل بینی طبیعی دکتر کیا را ببینید.

ارائه مشاوره مناسب

برای انجام جراحی بینی ابتدا یک جلسه مشاوره با پزشک جراح در نظر گرفته می شود. دراین جلسه مشاوره فرم بینی شما به طور کامل توسط جراح بررسی می شود. پوست بینی، نوع بینی و مواردی از این قبیل. در این جلسه شما می توانید با پزشک خود در رابطه با انتظارات بعد از جراحی صحبت کرده و توصیه های پزشک و انتظارات واقع بینانه در این جلسه بررسی می شود.

نزیک بودن لوکیشن مطب پزشک به محل زندگی و کار شما

بهتر است کلینیکی که انتخاب می کنید به محل کار و زندگی شما نزدیک باشد. در این صورت رفت و آمد شما آسان تر می شود. اما در صورتی که از مطب پزشک دور هستید، بهتر است با یک نفر همراه در روز عمل و روز های بعد از آن برای معاینات مراجعه کنید.

چگونه بهترین عمل بینی را در تهران تجربه کنیم؟

اگر قصد انجام عمل بینی در تهران و یا قیطریه را دارید، سعی کنید به توصیه های پزشک خود در خصوص فرم بینی توجه کنید. قبل از انجام عمل بینی ابتدا لازم است تحقیقات لازم را در این خصوص ادامه دهید. اما به توصیه های پزشک در خصوص سبک جراحی بینی گوش کنید. چرا که پزشک جراح بیشترین اشنایی را با سبک بینی دارد و با نوع بینی شما نیز آشنایی دارد. می داند که کدام سبک جراحی برای ببینی شما مناسب تر است.

کاش قبل از جراحی بینی می دانستم!

بسیاری از مراجعان در هنگام مراجعه برای جراحی بینی خیلی از موارد را نمی دانند. به همین دلیل توصیه می شود که به خوبی در رابطه با همه مراحل جراحی و مراقبت های بعد از آن و انتخاب پزشک خودتان تحققیق کنید. پزشک شما مواردی که لازم است شما بدانید را به شما خواهد گفت اما باز هم مواردی باقی می ماند که ممکن است دانستن آن قبل از جراحی برای شما لازم باشد. بنابراین عبارت “ای کاش قبل از عمل بینی می دانستم” را بسیار از کسانی که تجربه رینوپلاستی دارند، می شنویم.

  • تحقیقات و پرس و جو از کسانی که سابقه جراحی بینی را دارند، می تواند به شما کمک کننده باشد به شرطی که موارد زیر را در نظر بگیرید.
  • نسبت به کسی که در اینباره از او سوال می پرسید، آشنایی داشته باشید.
  • مراحل جراحی بینی برای هر فرد ممکن است یکسان باشد اما تجربه هر فرد متفاوت است. هیچگاه به یک تجربه اکتفا نکنید.
  • در رابطه با نوع بینی خود تحقیق کنید و نمونه کار های مرتبط با آن را ببینید.

رعایت همه توصیه های بالا باعث می شود بهترین نتیجه عمل بینی را تجربه کنید و خیالتان از تغییر چهره بعد عمل بینی آسوده می شود.

دکتر کیانا کیا

چگونه بهترین جراح زیبایی بینی در تهران را انتخاب کنیم؟

در ادامه مراحلی به شما پیشنهاد می شود که با استفاده از آن بتوانید بهترین جراح بینی تهران و قیطریه را انتخاب کنید. به این ترتیب لازم است مراحل زیر را طی کنید:

  • ابتدا می توانید از طریق سایت و جست و جو از آشنایان در ارتباط با پزشکان و متخصصین مختلف تحقیق کنید.
  • در این مرحله نمونه کار هر متخصص را حتما از طریق سایت و صفحات مجازی او دنبال کنید.
  • در مرحله بعد می توانید با مراجعه به مطب پزشک و پرسش از دیگر مراجعان در رابطه با نتیجه جراحی جویا شوید.

به شما توصیه می کنیم ابتدا در ارتباط با پیدا کردن بهترین جراح بینی در شمال تهران به خوبی تحقیق کنید. اما بعد از آنکه جراح بینی خود را انتخاب کردید، به او اعتماد کنید.

سوالات متداول

دکتر کیانا کیا

دکتر کیانا کیا

متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن جراح پلاستیک صورت و بینی فارغ التحصیل دکتری عمومی پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر کیانا کیا دارای چندین سال سابقه موفق در زمینه جراحی بینی، صورت و پلاستیک می باشد و همچنین عضو کلینیک فوق تخصصی سینا در آلمان و ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *